

Конструкція “пакетної пружини” чимось нагадує кулеметну стрічку, кишеньки в одній стрічці сполучені або ниткою, або термоспайкою. По ширині стрічки з пакетною пружиною з’єднуються між собою за допомогою клею. Такий тип пружинного блоку значно краще “бонельного”, оскільки частково прибирає ефект комплексного спрацьовування пружин при дії вагового навантаження, більш рівномірно розподіляє вагове навантаження по поверхні матраца.
Якщо Ви вирішили зупинити свій вибір на матраці з блоком з незалежних пружин, зверніть увагу на наступні моменти:
Європейські виробники матраців з блоком з незалежних пружин, встановлюють приблизно від 600 до 1000 пружин на м2 + настилочні шари з безпружинного матеріалу заввишки від 5 до 10 см – в цьому випадку матрац наближається за своїми експлуатаційними характеристиками і показниками комфорту до безпружинного матраца.
На нашому ринку здебільшого представлені матраци з кількістю пружин від 250 до 450 шт на 1м2. Є українські та білоруські виробники, які роблять матраци, в яких кількість пружин доходить до 1000 шт на м2, – вартість такого матраца в двоспальному розмірі від 7 500 до 18 000 грн. Для покупця, який не особливо знайом з такими матрацами, великої різниці у кількості пружин у блоці матраца немає. Головне що він бачив, чув і читав – пакетна пружина краща ніж “бонель”, а кількість пружин, особливості пружин, матеріал з яких зроблені кишеньки – це другорядно, головне, що у блоці є пакетна пружина.